GLOBAL HARMONY ART FOUNDATION
Global Harmony Art Foundation – це незалежна платформа, що покликана об'єднати митців різних країн для залучення уваги до розвитку культурної ідентичності в глобальному суспільстві. Наша мета – створення актуального міжнародного досвіду, спрямованого на збереження світової культурної спадщини у всьому його розмаїтті.
Важливим завданням Global Harmony Art Foundation є реалізація унікальних ініціатив, що побудовані на взаємній повазі і міжкультурній взаємодії, в центрі уваги – гармонійне майбутнє наступних поколінь. Вже сьогодні новий простір комунікацій відкрито для всіх, хто приймає високу цінність діалогу культур.
Основна місія Global Harmony Art Foundation – становлення ідей взаєморозуміння, толерантності та культурного розмаїття, що об'єднують людей мистецтва в єдиному прагненні до миру. Запрошуємо приєднатися до участі в новому культурному діалозі
Герман Макаренко
Засновник Global Harmony Foundation
Артист ЮНЕСКО в ім'я миру
Посол української культури
Народний артист України
Детальніше
Детальніше
Культурні колаборації Global Harmony Art Foundation - це завжди поєднання глибоких традицій і сучасного перформансу. Спільний проект Артистів ЮНЕСКО в ім'я миру – Посла української культури, диригента Германа Макаренка і Кавалера Ордена Почесного легіону, французького скульптора Хедви Сер – перший приклад ефективного синтезу: серія соціально значущих арт-об'єктів Tree of Pеace знайшла свою симфонію.
Наступною ініціативою Global Harmony Art Foundation стала світова прем'єра творів культового індійського композитора Алла Ракха Рахмана, лауреата премій Grammy, BAFTA і Golden Globe. І, нарешті, остання робота єгипетського Basata Band, що поєднує арабські і африканські мотиви, за участю Kyiv Classic Orchestra отримала український підтекст і мільйони переглядів на Youtube.