GLOBAL HARMONY ART FOUNDATION
Global Harmony Art Foundation приділяє увагу і надає підтримку проектам, що спрямовані на розвиток культури і мистецтва різних країн, відповідно до таких програм:
1
Культурна спадщина
Нашим основним завданням є сприяння формуванню міжнародного співтовариства, що об'єднане спільною метою збереження культурної спадщини. Ми віримо, що вивчення і реалізація спільних підходів створює ідеальні умови для культурного обміну, що дозволяє не тільки зберігати, але й розвивати найкращі традиції.
2
Міжнародне співробітництво
Наші мультикультурні проекти відповідають мінливим потребам світового співтовариства. Ми підтримуємо нові арт- та інтелектуальні взаємодії в мистецтві, що сприяють глибокому взаєморозумінню та ефективній співпраці з метою досягнення позитивних соціальних перетворень.
3
Освітні проекти
Ми створюємо і підтримуємо освітні програми для молодих артистів, що реалізуються навчальними закладами та некомерційними організаціями. Наші ініціативи направлені на виховання нових професіоналів з великим потенціалом лідерства. Таку ж пильну увагу ми приділяємо широкій просвітницькій роботі для залучення майбутнього покоління до особистої участі в культурних подіях.
Основні принципи відбору проектів:
Збереження світової культурної спадщини
• Створення нових об'єктів соціально-культурної сфери
• Поєднання культурної традиції і новаторського підходу
• Прояв потенціалу каталізатора для позитивних соціальних змін
• Захист цивільних прав та свобод за допомогою арт-проектів
• Різноманітність рас, статі, етнічної приналежності та соціального становища
• Підтримка молодих артистів і нових колективів