GLOBAL HARMONY ART FOUNDATION
   Reuters, BBC, The Washington Post, BILD, Aljazeera і ще близько 300 ЗМІ висвітлили акцію «Вільне небо/Free sky»

   Концерт миру на заклик Президента України «Вільне небо/Free sky», ініціатором якого виступив Артист ЮНЕСКО в ім'я миру Герман Макаренко, реалізував оркестр Kyiv Classic на Майдані Незалежності 9 березня в день народження Тараса Шевченка. Ця новина сколихнула світ, адже облетіла всі провідні світові ЗМІ.

   Інформація про мистецьку ініціативу з'явилась на шпальтах видань зі всіх континентів –британського «Reuters», американського «The Washington Post», німецького «BILD», французького «Le Parisien», ізраїльського «The Times of Israel», грецького «TheToc», нігерійського «Voice of Nigeria», японського «TBS news», бразильського «Correio Braziliense»…

   Ознайомитись зі списком іноземних видань, які поширили інформацію про акцію «Вільне небо/Free sky», можна – за посиланням.

   Широко «відгукнулись» на ініціативу вітчизняні засоби масової інформації. Під час проведення акції на Майдані Незалежності відбувалась пряма трансляція у телевізійному ефірі цілодобового марафону. Пізніше – спецсюжети, статті та фоторепортажі – з'явились на сайтах інформаційних агенцій «Уніан» та «Укрінформ», ресурсах «Вечірнього Києва», «Сьогодні», «Голос України», «Українська правда», телеканалах «Рада», «ICTV», «Київ», видань «ELLE», «Marie Claire», радіостанції «Українське радіо»…

   Ознайомитись зі списком вітчизняних видань, які поширили інформацію про акцію «Вільне небо/Free sky», можна – за посиланням.

   Пишаємось, що нашу ініціативу підхопили колеги з інших міст України. Слідом за Києвом, який дав старт в підтримку заклику Президента України Володимира Зеленського, відбувся мистецький захід в Одесі. Потім – долучились Львів, Дніпро, Чернівці і Івано-Франківськ.

   Подивитись акції «Вільне небо/Free sky» у різних містах можна за посиланнями: