GLOBAL HARMONY ART FOUNDATION
Кувейт та Україна:
Культурна колаборація
Щиро вітаємо Kyiv Classic Orchestra, який успішно виступив на арабському фестивалі Аль-Курейн в рамках Українського тижня культури в Кувейті.

Виступ оркестру відбувся на запрошення Національної ради з питань культури, мистецтва та літератури та Посольства України в Кувейті. Концерт проходив на сцені театру Абдуль Хуссейн Абдуль Рідха. Урочистий вечір відкрили офіційні гімни Кувейту та України, які були виконані на національних мовах.

В програмі концерту звучала музика українських композиторів-класиків та сучасників – Миколи Лисенко, Семена Гулак-Артемовського, Миколи Леонтовича, Мирослава Скорика, Юрія Шевченко і Євгена Хмари. З великою майстерністю була виконана світова класика – твори А. Моцарта, Ж. Бізе, П. Чайковського, І. Штрауса, І. Брамса та інших.

Особливо гучними оплесками публіка сприйняла виконання пісень з репертуару легенд арабської музичної культури – неперевершених Файруз і Умм Кульсум. Кувейтські глядачі високо оцінили творчість Kyiv Classic Orchestra. Зокрема, присутній на концерті Генеральний секретар Національної ради з питань культури, мистецтв та літератури пан Камель Аль Абдуль-Джаліл, підкреслив, що Kyiv Classic Orchestra «колектив світового рівня». Також він високо оцінив виконання і вокал арабських мелодій.
Виступ був висвітлений у багатьох кувейтських ЗМІ.

«Вражаючий рівень професійного виконання», «велика майстерність та ентузіазм оркестру», «публіка взаємодіяла з оркестром, висловлюючи своє захоплення різноманітністю програми концерту», «…колектив світового рівня» – ось загальна тональність рецензій арабської преси на виступ оркестру.

А одна з провідних газет «Куна» написала: «Захоплена публіка спонтанно взаємодіяла з колективом (Kyiv Classic Orchestra – ред.), підтверджуючи, що подібні заходи зближують культури та зміцнюють взаємовідносини між державами».

Global Harmony Foundation та Kyiv Classic Orchestra висловлюють щиру вдячність Національній раді з питань культури, мистецтв та літератури в особі пана Камеля Аль-Абдуль-Джаліля та Послу України в Кувейті пану Олександру Балануци.