GLOBAL HARMONY ART FOUNDATION
      Творча колаборація Артистів ЮНЕСКО в ім'я миру Хедви Сер та Германа Макаренка втілились у спільний проєкт. Митці створили мистецьке послання – гімн «Дерево миру» на основі однойменної скульптури знаної французької скульпторки Посла доброї волі ЮНЕСКО Хедви Сер, музику до гімну написав композитор П'єр Себо, автором тексту є відомий поет та артист Смайн Файруз. Гімн лунає двома мовами – англійською та французькою. Виконав гімн Kyiv Classic Orchestra під управлінням маестро Германа Макаренка. Це яскравий приклад співпраці українських та французьких діячів культури.

      Непересічні роботи видатної скульпторки Хедви Сер відомі в усьому світі. Так, свою скульптуру «Дерево миру» вона представляла майже у двох десятках місць: зокрема, в Ізраїлі, Німеччині, США, Азербайджані, Казахстані, Андоррі, Греції, на Мальті та ін. На церемоніях відкриття були присутні президенти, прем'єр-міністри цих країн, Папа Римський та інші поважні особи. Широке визнання цього мистецького твору у світі обумовлене тим, що авторка поєднала у скульптурі символи трьох провідних релігій - іудаїзму, мусульманства та християнства.

      Global Harmony Art Foundation дякує Послу доброї волі ЮНЕСКО, спеціальному посланнику з питань культурної дипломатії Хедві Сер за плідну співпрацю.