GLOBAL HARMONY ART FOUNDATION
   Українські музиканти ініціювали міжнародний проект «Мистецтво проти пандемії». Автором його виступив Артист ЮНЕСКО в ім'я миру Герман Макаренко. Його ініціативу об'єднати зусилля митців в боротьбі проти пандемії та кризи, викликаною епідемією COVID-19, підтримали артисти ЮНЕСКО в ім'я миру по всьому світу: скульптор із Франції Хедва Сер, співачка з Маврикію Джейн Констанс, музикант та композитор з Туреччини Кудсі Ергюнер, скрипаль з Японії Ейджин Німура та його співвітчизниця художниця Сецуко Клосовська де Рола, піаністка з Грузії Елісо Болквадзе, оперна співачка з Південної Кореї Сумі Чо, модельєр з Нігеру Альфаді.

   Проєкт отримав всебічну підтримку ЮНЕСКО.

   Високо оцінила проєкт в.о. міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко під час онлайн-зустрічі з міністрами культури країн-членів ЮНЕСКО. Очільниця МКІП підкреслила, що ініціатива «Мистецтво проти пандемії» є прикладом пошуку нових форм роботи в умовах карантину та проявом міжнародної солідарності.

   Global Harmony Art Foundation дякує всім учасникам проекту «Мистецтво проти пандемії» за співпрацю та продовжуватиме розвивати глобальну співпрацю у різних напрямках.