GLOBAL HARMONY ART FOUNDATION
      Яскрава робота єгипетського Basata Band, що поєднує арабські і африканські мотиви, за участю Kyiv Classic Orchestra отримала український підтекст і мільйони переглядів на Youtube.

      Популярний фьюжн-гурт Basata Band з'явився у 2008 році. Як і багато гуртів в Єгипті, група мало знала про те, яким буде майбутнє. Basata сформувався навколо спільної ідеї – члени музичного колективу вирішили, що велика кількість любовних пісень, створених в Єгипті, потребує нової форми та сучасного міксу. Музиканти зібрали групу молодих креаторів, таких як Гешем ель Гаг, популярний поет з Верхнього Єгипту. До поезії додали уд, канон, гітару, віолончель та скрипку, і почали створюйте дійсно свою музику. Результат: величезний успіх в Єгипті та Європі.

      Співпраця Basata Band та Kyiv Classic Orchestra призвела до виходу композиції – Ghamad Awi. Безумовний хіт 2019 року та унікальний проект, що об'єднав Єгипет та Україну. Global Harmony Art Foundation завжди підтримує молодих талановитих музикантів, а також постійно шукає артистів, які здатні надихати людей у всьому світі.